Promoce

Termíny promocí jednotlivých fakult vždy najdete v harmonogramu aktuálního nebo následujícího semestru. Promoce probíhají ve Vencovského aule.

Harmonogramy akad. roku

Nejbližší promoce absolventů bakalářského studia Fakulty podnikohospodářské se koná 8. března 2024.

Tento termín se týká absolventů, kteří své studium ukončili v období od 1. 9. 2023 do 2. 2. 2024 včetně. Všichni absolventi jsou po ukončení zkouškového období a sestavení časového harmonogramu kontaktování e-mailem.

Další bakalářská promoce se uskuteční 27. září 2024.

Případnou neúčast či potřebu posunutí promoce na další termín prosím řešte e-mailem s kolegou Pavlem Mikanem.

Prosíme promované, aby se ve společenském oděvu dostavili do předsálí Vencovského auly půl hodiny před začátkem promoce. Buďte prosím dochvilní.

Pozn.: Za společenský oděv se u pánů považuje oblek s kravatou či motýlkem, u dam kalhotový či sukňový kostým nebo vhodné šaty. Jejich délku volte prosím maximálně dlaň nad kolena a pokud je to možné, vyhněte se špagetovým ramínkům, hlubokým výstřihům či odhaleným zádům. Promoce není ples.

Promoce 8. 3. se koná dle následujícího časového harmonogramu:

     
14:00 Absolventi všech bakalářských oborů a programů příchod promovaných ve 13:30

Hosté mohou do auly vcházet cca 10-15 minut před začátkem slavnostního ceremoniálu. Prosíme, zvažte případnou účast malých dětí. Slavnostní ceremoniál trvá přibližně hodinu.

Účastí na promoci VŠE dáváte souhlas s pořízením fotografií a audiovizuálního záznamu Vaší osoby během promoce a po jejím skončení v rámci daného dne v areálu VŠE. Fotografie a audiovizuální záznam budou zveřejněny za účelem distribuce na školních webových stránkách.

Promoce bakalářských studentů 22. září 2023

Mohlo by Vás zajímat

Magisterské studium