Ladislav Tyll zařazen mezi nových 20 klíčových Tváří udržitelnosti v Česku

Projekt [ta] Udržitelnost přinesl ve spolupráci s týdeníkem Euro již čtvrté pokračování přehledu výjimečných tváří na poli udržitelnosti. Mezi dvacítkou nově zařazených manažerů a expertů je i docent Ladislav Tyll.

Docent Tyll se udržitelnosti dlouhodobě věnuje a na FPH stojí v čele ESG týmu, jehož aktivity zahrnují široké spektrum činností od vzdělávání studentů, exekutivních pracovníků, ale i široké veřejnosti v oblasti udržitelnosti, až po druhý ročník nezávislého srovnání ESG českých firem.

Společně s týmem také pracují na projektech pro české firmy, v rámci nichž jim pomáhají integrovat udržitelnost do firemní strategie a přispívat tak k pozitivním změnám v Česku. Více o širokém spektru jejich aktivit naleznete na webu zde.

Ladislav Tyll také stál u zrodu vedlejší specializace ESG, která je určena studentům navazujícího magisterského studia.

Cílem přehledu Tváře udržitelnosti v Česku je kontinuálně mapovat osobnosti, které patří k uznávaným expertům v oblasti udržitelnosti v Česku, a to napříč byznysem i neziskovým sektorem. Těch, kteří jsou společně motorem změn, kterými prochází nejen klíčové firmy, ale také celá česká společnost.

Přehled díky doplnění obsahuje již 200 jmen. Kompletní seznam můžete najít zde. Více o projektu Tváře udržitelnosti v týdeníku Euro tady.

Ladislav Tyll zařazen mezi 20 klíčových Tváří udržitelnosti v Česku