Nový díl podcastu S FPH do zahraničí: Norsko, Oslo

Vítáme vás u nové sezóny podcastu S FPH do zahraničí. I v tomto semestru vás budeme nadále zásobovat zajímavými příběhy studentů z různých koutů světa. Šestnáctým dílem odstartujeme nový akademický rok a přeneseme se společně do severských krajin, kam se v rámci Erasmu podívala Šarlota Andělová, studentka programu Arts management na FPH. Šarlota vycestovala v ZS23 do Osla na BI Norwegian Business School.

Během dnešního podcastu se s nami Šarlota podělí o své zkušenosti a zážitky ze studijního pobytu v Norsku.

• Jaké to bylo žít 4 měsíce v severské zemi?
  • Jak se liší studium na tamější škole a u nás na FPH?
  • Které předměty si zapsat a na co si dát před výjezdem pozor?
  • Kdy začít řešit ubytování a kolik peněz si připravit?
  • A nebudou chybět i tipy pro milovníky cestování či kulturní nadšence.

Pokud vás láká přihlásit se na Erasmus do Norska, ale nevíte, co od toho očekávat, tak je tento díl speciálně pro vás! Šarlota původně ani studium v zahraničí neplánovala, ale teď již kouká, kam může vyjet v rámci navazujícího magisterského studia. Nikdy totiž nevíte, jak vám pár měsíců v novém prostředí dokáže změnit život.

Nový díl si můžete poslechnout na všech podcastových platformách. Tak co, změní váš pohled na věc a dodá vám odvahu zkusit štěstí v zahraničí?

Přejeme příjemný poslech

Nový díl podcastu S FPH do zahraničí: Norsko, Oslo