Promoce

Termíny promocí jednotlivých fakult vždy najdete v harmonogramu aktuálního nebo následujícího semestru. Promoce probíhají ve Vencovského aule.

Harmonogramy akad. roku

Nejbližší promoce absolventů bakalářského studia Fakulty podnikohospodářské se v pátek 27. září 2024.

Tento termín se týká absolventů, kteří své studium ukončili v období od 12. 2. 2024 do 21. 6. 2024 včetně. Všichni absolventi jsou po ukončení zkouškového období a sestavení časového harmonogramu kontaktování e-mailem.

Případnou neúčast či potřebu posunutí promoce na další termín prosím řešte e-mailem s kolegou Pavlem Mikanem.

Další bakalářská promoce se uskuteční v pátek 28. března 2025.

Prosíme promované, aby se ve společenském oděvu dostavili do předsálí Vencovského auly půl hodiny před začátkem promoce. Buďte prosím dochvilní.

Pozn.: Za společenský oděv se u pánů považuje oblek s kravatou či motýlkem, u dam kalhotový či sukňový kostým nebo vhodné šaty. Jejich délku volte prosím maximálně dlaň nad kolena a pokud je to možné, vyhněte se špagetovým ramínkům, hlubokým výstřihům či odhaleným zádům. Promoce není ples.

Hosté mohou do auly vcházet cca 10-15 minut před začátkem slavnostního ceremoniálu. Prosíme, zvažte případnou účast malých dětí. Slavnostní ceremoniál trvá přibližně hodinu.

Účastí na promoci VŠE dáváte souhlas s pořízením fotografií a audiovizuálního záznamu Vaší osoby během promoce a po jejím skončení v rámci daného dne v areálu VŠE. Fotografie a audiovizuální záznam budou zveřejněny za účelem distribuce na školních webových stránkách.

Promoce bakalářských studentů 22. září 2023

Magisterské studium