Nový díl podcastu S FPH do zahraničí: Mexiko & USA

Hostem čtrnácté epizody je Patricie Dostálová, studentka bakalářského programu Podniková ekonomika a management na Fakultě podnikohospodářské, která  vyjela hned dvakrát na Erasmus. V LS22 navštívila Mexico City v Mexiku, kde studovala na Instituto Tecnológico Autónomo de México (ITAM), a v LS23 se vydala do Michiganu v USA, konkrétně na University of Michigan (UMICH).

Jak vypadá Erasmus v Mexiku a jak zase v USA? Na co je potřeba se připravit a jaké kulturní šoky Paty zažila? Nebezpečné Mexico City, nebo party studentské město Michigan? Kdy si začít hledat ubytování, řešit letenky, kolik si nachystat finančních prostředků a jak nákladné je žít půl roku za oceánem?

Splněný bucket list, přespávání v džungli s domorodci, mexická kuchyně, nová kultura a přátelství a samozřejmě nekonečné možnosti cestování. O tom všem si můžete poslechnout v našem podcastu.

Přejeme příjemný poslech!

Nový díl podcastu S FPH do zahraničí: Mexiko & USA