Promoce

Aktualizováno 12. 10. 2021:

Doktorská promoce se v akademickém roce 2021/2022 uskuteční

  • v pátek 5. listopadu 2021 v 15 hodin
    ve Vencovského aule VŠE, nám. W. Churchilla 4, 130 67 Praha 3 – Žižkov.

 

Účastníci jsou povinni dodržet aktuální platná opatření pro vstup na akce. Více informací naleznete na https://www.vse.cz/covid-19/.

Absolventi doktorského studia se ve společenském oděvu laskavě dostaví zhruba 60-45 minut před promocí do předsálí auly v prvním patře Nové budovy VŠE kvůli vyřízení administrativních záležitostí a nácviku.
Rodinní příslušníci a hosté zaujmou místa cca 30 minut před promocí vchodem z přízemí.

 

Pokud budou mezi Vašimi hosty malé děti, je nutno brát v úvahu slavnostní atmosféru ceremoniálu. S dětmi lze sedět v blízkosti horního východu z auly, kde je možné ze sálu v průběhu slavnosti odejít.

Během celého ceremoniálu je nutné mít nasazený respirátor. Jedinou výjimkou bude focení absolventů a projev absolventa.

 

V případě, že byste si chtěli vyzvednout svůj diplom bez účasti na promoci, kontaktujte prosím Mgr. Sabinu Zukalovou z Oddělení vědy a výzkumu (sabina.zukalova@vse.cz). Děkujeme za pochopení.

 

Fotky a DVD z promoce lze zakoupit na stránkách http://promocevse.cz/.

Účastí na promoci VŠE dáváte souhlas s pořízením fotografií a audiovizuálního záznamu Vaší osoby během promoce a po jejím skončení v rámci daného dne v areálu VŠE. Fotografie a audiovizuální záznam budou zveřejněny za účelem propagace a distribuce na školních webových stránkách.

Stránky Oddělení vědy a výzkumu o promocích najdete zde.