VŠE Family Business Club o nástupnictví a sourozencích /6.6. 2024/

Studenty a absolventy VŠE z rodinných firem zveme na další setkání VŠE Family Business Clubu. Tentokrát budeme diskutovat o tom, jak nastupující generace vnímá otázku nástupnictví. Kladou si podnikající rodiny podmínky, za kterých se mohou potenciální nástupci do firmy zapojit? Například studijní výsledky, léta odpracovaná mimo rodinnou firmu či zahraniční zkušenosti? Jak rodinné firmy řeší to, že se děti do podnikání zapojit nechtějí? A jak postupují v opačném případě, kdy mají dětí více a všechny se v podnikání chtějí realizovat?

Setkání VŠE Family Business Clubu s názvem „Nástupnictví z pohledu nastupující generace: postavení sourozenců“ se uskuteční ve čtvrtek 6. 6. na VŠE.

Mimořádně budou na diskusi přítomni i mezinárodní studenti předmětu Strategy in Family Businesses. Akce proto proběhne v angličtině.

Přihlašování do VŠE Family Business Clubu tady.

VŠE Family Business Club o nástupnictví a sourozencích /6.6./