Seznamováky pro prváky – bakalářský i magisterský /6.-8. 9. 2024/

Zvládli jste přijímací řízení na FPH a říkáte si co dál? Prozradíme vám jedno tajemství. To nejdůležitější, co musí každý student zvládnout hned, jak nastoupí na univerzitu, je seznámit se se svými spolužáky a najít si parťáka, který mu pomůže překonat všechna úskalí, se kterými se během svého studia setká. Nevíte, jak na to? Žádný strach. Máme pro vás připraveny seznamováky, a to v termínu 8. – 10. září 2023.

Přihlásit se můžete přímo na seznamovák vašeho studijního programu:

Během seznamováku zažijete 3 dny plné letní pohody, zábavného programu a relaxu, poznáte spoustu nových lidí a dozvíte se vše, co je před nástupem na FPH potřeba vědět. Můžete se také těšit na návštěvu přímo od vedení fakulty.

Oficiální senamováky studijních programů FPH VŠE organizuje VŠE CREW, vaši starší spolužáci a studentské spolky Fakulty podnikohospodářské, takže se dozvíte vše, co budete potřebovat k úspěšnému startu vašeho studia.

Seznamováky pro prváky - bakalářský i magisterský /6.-8. 9. 2024/