CEMS MIM je desátý z 206 univerzit v žebříčku QS 2025 Master in Management

Program CEMS MIM vyučovaný na Fakultě podnikohospodářské se v prestižním žebříčku QS Business Master’s Rankings 2025: Management opět zařadil mezi nejlepší magisterské programy v oblasti managementu na světě. Oproti loňskému roku si polepšil o jednu pozici na 10. místo z 206 programů s působivým skóre 90,5 bodů ze 100.

Žebříček QS Business Master’s Rankings oceňuje nejlepší magisterské programy na celém světě. Programy jsou hodnoceny podle pěti klíčových ukazatelů:

• Zaměstnatelnost
  • Výsledky absolventů
  • Poměr ceny a kvality
  • Thought Leadership (volně lze přeložit jako autorita v určité oblasti)
  • Diverzita třídy a fakulty

Vynikajícího výsledku dosáhl CEMS MIM u ukazatele poměr ceny a kvality se skóre 97,3. Dařilo se mu i u ostatních ukazatelů: získal 86,5 bodů za Thought Leadership, 86,4 bodů za zaměstnatelnost, 83,7 bodů za výsledky absolventů a 84,6 bodů za rozmanitost tříd a fakulty.

Kompletní žebříček QS Business Master’s Rankings 2025: Management naleznete zde.

Tento úspěch je další skvělou zprávou po umístění programu CEMS MIM v žebříčku Financial Times Master in Management 2024, kde obsadil skvělé 16. místo. Více o tomto umístění se dočtete zde nebo ve Forbes Česko.

Jsme nadšení, že se našim talentovaným studentům daří a že jim CEMS MIM pomáhá v jejich úspěšných kariérách.

CEMS MIM je desátý z 206 univerzit v žebříčku QS 2025 Master in Management