FPH Success: Studenti FPH vybudovali své podnikání ještě během studia

Studovali společně na FPH a v rámci vedlejší specializace přišli s projektem, který se stal reálným podnikáním. Poměrně náhodou se zrodil projekt “FreshKruháč”, který v rámci své vedlejší specializace – Malé a střední podniky v tržním prostředí – přivedli na svět 3 spolužáci: Michael Hladník (FPH), Jan Janečka (FPH) a Dan Chmelík (FPH). Na jednom zajímavém předmětu si měli vymyslet projekt, zrealizovat ho a začít reálně podnikat.

Kromě dvou tělocvičen, kde probíhají kruhové cvičení a pořádání víkendových sportovních pobytů, přišli kluci s nápadem vytvářet vlastní doplňky stravy 4Fresh. Kvalitní suplementy, za které by dali ruku do ohně, protože jejich složení a receptury vytvářeli sami. Jejich motem je nabízet zákazníkům to nejlepší, co by oni sami také užívali. Zhruba před dvěma lety nastala chvíle, kdy se rozhodli začít vyrábět vlastní doplňky stravy, které by byly přesně podle jejich představ, a nemuseli by dělat žádné ústupky. Značka 4Fresh stála donedávna v pozadí, fungovala pouze jako doplněk k podpoření FreshKruháče. Nyní jsou kluci odhodlaní budovat 4Fresh jako samostatnou značku, která by měla být v povědomí lidí nejen díky kruháčům, ale také kvůli kvalitním a unikátním produktům.

Přejeme klukům mnoho dalších úspěšných podnikatelských nápadů a spokojených zákazníků!