Program Master in International Management/ CEMS

Filip Fingl

Filip Fingl

výkonný ředitel
Dáme jídlo

Filip absolvoval svůj CEMS internship v Malajsii ve společnosti Rocket Internet. Po dokončení VŠ pak nastoupil jako konzultant do Boston Consulting Group, kde strávil tři roky na projektech v ČR i zahraničí. Následně byl investičním manažerem skupiny Rockaway a v Mall Group působil jako ředitel pro strategii. Od roku 2018 je výkonným ředitelem a jednatelem společnosti Dáme jídlo.

Absolvent FPH 2014

Andrea Hurychová

Andrea Hurychová

zakladatelka a ředitelka
WeDigital Prague

Andrea nastartovala svou kariéru coby stážistka v pražské pobočce Google. Získané zkušenosti z oblasti digitálního marketingu zúročila na pozici výkonné ředitelky festivalu Utubering – jedné z největších událostí generace Z zaměřené na influencer marketing. V současné době se svou online marketingovou agenturou spolupracuje například s Asahi beer, Avon, Google, L’Oréal nebo Unilever.

Absolventka FPH 2014

Petra Chocholová

Petra Chocholová

výkonná ředitelka
Hullabaloo

Po ukončení studií prošla Petra evropským graduate programem skupiny Telefónica. Díky plánovaným rotacím se jí naskytla příležitost nasbírat zkušenosti z marketingu, obchodu a strategie v pobočkách v ČR i UK, které poté využila na pozicích projektového manažera v různých společnostech. Na začátku roku 2019 nastoupila jako COO v reklamní agentuře Hullabaloo, kde po 6 měsících převzala pozici výkonné ředitelky.

Absolventka FPH 2012

Jan Moravčík

Jan Moravčík

spolumajitel, CEO
Gentleman Store

Honza je jednou ze dvou hlavních tváří Gentleman Store, obchodu s pánskou módou a kosmetikou. Podnikání spolu se obchodním partnerem Pavlem budoval už během studií. V roce 2014 začínali společně se třemi krabicemi v koutě pokoje. Dnes již mají i kamenný obchod v Praze a on-line jsou i na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Portfolio produktů se i nadále rozrůstá a dnes již nabízejí pražským gentlemanům péči i ve vlastním holičství.

Absolvent FPH 2018

Jan Rožek

Jan Rožek

Global Cluster Leader
Sirowa Group

Již při studiu se Honza začal pracovně profilovat v oblasti marketingu a obchodu. Své první zkušenosti získával v luxusní divizi společnosti L´Oréal a kosmetice zůstává věrný i nadále. Od roku 2016 je zodpovědný chod lokálních poboček CZ/SK/HU ve skupině, která na jednotlivých trzích zastupuje a distribuuje široké portfolio značek z kosmetické a farmaceutické oblasti. Ve volném čase se věnuje nejen rodině, ale je také vášnivým sportovcem. Je členem profesionálního triatlonového týmu a v letech 2018 a 2020 se stal amatérským národním šampionem v triatlonu na dlouhé tratě (známý jako Ironman).

Absolvent FPH 2011

Karolína Šustrová

Karolína Šustrová

Head of Operations
Unibail-Rodamco-Westfield

Svou kariérní cestu u světového lídra na trhu komerčních nemovitostí začínala Karolina hned po promoci v ročním graduate programu pro absolventy. Poté nastoupila jako ředitelka Centra Černý Most v Praze. Po letech sbírání zkušeností i na dalších pracovních pozicích se na jaře 2019 stala provozní ředitelkou společnosti pro ČR a SR. Kromě provozu a finanční strategie portfolia obchodních center je Karolina zodpovědná i za oblast společenské zodpovědnosti a rozvoj inovací v rámci regionu.

Absolventka FPH 2012