CEMS Assessment Centrum nanečisto na veletrhu Šance, 17. října 2019

Stejně jako každý semestr, i tentokrát budete mít možnost vyzkoušet si během veletrhu Šance tzv. CEMS Assessment Centrum nanečisto a stejně tak se potkat se současnými studenty programu u CEMS informačního stánku.

Program Master in International Management/CEMS je anglicky vyučovaný program na Fakultě podnikohospodářské. Jeho klíčovými aspekty jsou internacionalizace, kdy každý student programu stráví semestr v zahraničí na jedné z 32 CEMS partnerských univerzit, úzká spolupráce s více než 70 korporátními partnery nebo třeba silná a ustálená síť kontaktů.

Potenciální uchazeči o program se mohou registrovat na Assessment Centrum (AC) nanečisto, které se bude konat od 11 do 12:30 v místnosti RB 459, a během kterého si budou moci vyzkoušet dva úkoly podobné těm, které zažijí i během reálného AC. AC je nedílnou součástí přijímacího procesu pro program CEMS a jeho účelem je otestovat připravenost a vhodnost uchazeče pro program. AC nanečisto je organizováno Veronikou Motlovou z katedry manažerské psychologie a sociologie Fakulty podnikohospodářské. Všichni zájemci se musí registrovat.

Assessment Centrum nanečisto – registrace.

Zároveň se tento rok můžete potkat se zástupci programu u CEMS stánku, a to rovněž ve čtvrtek 17. října od 10 do 16:30 hodin ve druhém patře atria Rajské budovy.

CEMS Assessment Centrum nanečisto na veletrhu Šance, 17. října 2019