Studujete 1. ročník a chtěli byste vyjet na zahraniční univerzitu? Pak přijďte na Informační schůzku /16. 4./

2019

Že je studium v zahraničí obrovská a nezapomenutelná zkušenost, vám snad potvrdí všichni starší studenti, kteří sami na výměnný pobyt vyjeli. Nepropásněte svoji šanci vyjet na vysněnou univerzitu, co nejdříve. Než vás pohltí semestrální práce a zkouškové, zvažte, jestli byste nechtěli strávit třeba letní semestr na univerzitě v Dánsku nebo Kanadě.

KDY? V úterý 16. 4. | 16:15-17:45

KDE? JM 104, Jižní Město

Pokud studujete 1. ročník bakalářského studia, zapište si do kalendářů termín Informační schůzky, která je určena právě vám, kdo máte zájem studovat v LS 2019/20 v zahraničí. Dozvíte se všechny podstatné informace o semestrálních výměnných pobytech, výběrovém řízení a nabídce partnerských škol.

Facebooková událost

Detaily k výběrovému řízení na LS 2019/20 (výjezdy Bc. 2. ročník) ZDE.