Den otevřených dveří cizojazyčných programů /15. 2. 2023/

15. února
2023

Věděli jste, že na VŠE můžete studovat celý program v  angličtině? Chcete se dozvědět více o 4 bakalářských a 8 magisterských programech nabízených na VŠE a využít příležitosti se potkat se současnými studenty i absolventy jednotlivých programů? Zúčastněte se Dne otevřených dveří cizojazyčných programů ve středu 15. února.

V kampusu VŠE Žižkov, Rajská budova
Mezi 10:00 a 14:00 hodinou (SEČ) můžete navštívit kampus VŠE na Žižkově a setkat se současnými studenty anebo se zúčastnit prohlídek kampusu.

Nejste v Praze? Zúčastněte se akce online!

• Chatujte s koordinátory programů mezi 10:00 a 14:00 hodinou (SEČ) zde na našem online chatu, který bude otevřen během Dne otevřených dveří.
  • Připojte se přes MS Teams k hovorům se zástupci jednotlivých programů mezi 14:00 a 16:00 hodinou (SEČ).
  • Podívejte se na videa o programech a rozhovory se současnými studenty a čerstvými absolventy.

Více informací k DOD naleznete zde.

Na Fakultě podnikohospodářské můžete studovat v angličtině následující programy:

Studijní programy v angličtině

Den otevřených dveří cizojazyčných programů /15. 2. 2023/