Den otevřených dveří FPH online /29.ledna/

Podáváte si přihlášku na Fakultu podnikohospodářskou, ale nevíte, co vás na ní čeká? Ani letos nepřijdete o Den otevřených dveří Fakulty podnikohospodářské, který tentokrát proběhne online formou. Virtuálně se s námi můžete setkat už 29. ledna 2021 od 10 hodin.

Co se dozvíte?

Zástupci fakulty vám společně se současnými studenty představí fakultu jako takovou a také bakalářské a magisterské studijní programy. Navíc se dozvíte, jak bude probíhat přijímací řízení, jaké jsou možnosti studia v zahraničí nebo kdo jsou naši firemní partneři a jak to u nás vlastně chodí. 🙂

A jak se na Den otevřených dveří dostat?

Stačí se jen zaregistrovat přes tlačítko níže a my vám pak den předem na váš email pošleme link, přes který si pustíte živé vysílání.

Přihlásit se na DOD

Rádi byste si prohlédli budovu školy, i když to osobně nejde?

Ani o to nepřijdete! Připravili jsme pro vás virtuální prohlídku, při které objevíte nejen prostory školy, ale díky interaktivním bodům také zjistíte mnoho zajímavostí a důležitých informací o naší fakultě.

Máte již dost informací k podání přihlášky?

Podat si ji můžete do 30. 4. 2021. Jak na to, zjistíte tady.

Den otevřených dveří FPH online /29.ledna/