Den otevřených dveří FPH online /29.ledna/

Podáváte si přihlášku na Fakultu podnikohospodářskou, ale nevíte, co vás na ní čeká? Ani letos nepřijdete o Den otevřených dveří Fakulty podnikohospodářské, který tentokrát proběhne online formou. Virtuálně se s námi můžete setkat už 29. ledna 2021 od 10 hodin.

Co se dozvíte?

V úvodní části programu vám zástupci fakulty představí fakultu jako takovou, dozvíte se také, jak bude probíhat přijímací řízení, jaké jsou možnosti studia v zahraničí nebo kdo jsou naši firemní partneři a jak to u nás vlastně chodí. 🙂

Druhá část poté bude věnována bakalářskému studijnímu programu Podniková ekonomika a management a navazujícímu magisterskému programu Management. Programy vám představí zástupce fakulty a studentka programu.

Ve třetí části se blíže podíváme na bakalářský a navazující magisterský program Arts management. Stejně jako v předchozí části vystoupí zástupce fakulty a studentka programu.

V závěrečné části se dozvíte o anglickém navazujícím magisterském programu Master in International Management/CEMS. Informace vám poví přímo student programu CEMS.

A jak se na Den otevřených dveří dostat?

Jednoduše, sledujte online stream na našem YouTube kanále 29. ledna od 10 hodin.

Přejít na online stream

Rádi byste si prohlédli budovu školy, i když to osobně nejde?

Ani o to nepřijdete! Připravili jsme pro vás virtuální prohlídku, při které objevíte nejen prostory školy, ale díky interaktivním bodům také zjistíte mnoho zajímavostí a důležitých informací o naší fakultě.

Máte již dost informací k podání přihlášky?

Podat si ji můžete do 30. 4. 2021. Jak na to, zjistíte tady.

Den otevřených dveří FPH online /29.ledna/