Informace k přijímacímu řízení na akademický rok 2024/25

Chcete se přihlásit na Fakultu podnikohospodářskou a zajímá vás, na základě jakých podmínek budete přijímáni? Rádi byste věděli, kdy vám může být skládání přijímací zkoušky prominuto?

Všechny tyto informace k jednotlivým studijním programům najdete v nově vydané Vyhlášce o příjímacím řízení pro akademický rok 2024/25.

Aktualizované informace najdete i na našich webových stránkách:

Přihlášky je možné podávat od 1. 12. 2023 do 30. 4. 2024, a to pouze elektronicky zde.

Příjímací zkoušky „nanečisto“

Přijímací zkoušky „nanečisto“ slouží k tomu, aby si uchazeči o studium vyzkoušeli atmosféru přijímacích zkoušek, seznámili se s prostředím univerzity a získali zpětnou vazbu (výsledky) k testům.

Uchazeči o bakalářské studium (program Podniková ekonomika a management a Arts management)

Pro uchazeče o bakalářský program Podniková ekonomika a management a Arts management platí, že jim může být prominuto skládání přijímací zkoušky, pokud získají v přijímacích zkouškách „nanečisto“ pořádaných VŠE pro uchazeče o bakalářské studium v roce 2024 alespoň 70 % bodů z každé části testu. Na jaře 2024 je vypsáno pět termínů přijímacích zkoušek „nanečisto“, registrace na jednotlivé termíny bude spuštěna během prosince 2023. Účastnický poplatek činí 1050 Kč pro každý jednotlivý termín.

Uchazeči o magisterské studium (program Management)

Pro absolventy bakalářského stupně studia v akademickém roce 2023/24, kteří podali přihlášku do navazujícího magisterského programu Management a kteří ukončili bakalářské studium do 31. 8. 2024 platí, že pokud získali v přijímacích zkouškách „nanečisto“ pořádaných FPH pro uchazeče o navazující magisterské studium v roce 2024 alespoň 70 % bodů, bude jim prominuto skládání přijímací zkoušky. Termíny přijímacích zkoušek „nanečisto“ pro navazující magisterské studium budou upřesněny později, informace najdete zde.

Informace k přijímacímu řízení na akademický rok 2024/25