Přijímací zkoušky nanečisto do NMS

Uvedené termíny jsou neplatné. Aktuální budou upřesněny na přelomu listopadu a prosince 2019.

v Přijímací zkoušky nanečisto slouží k tomu, aby si uchazeč o navazující magisterské studium na FPH vyzkoušel atmosféru přijímacích zkoušek, seznámil se s prostředím vysoké školy a získal zpětnou vazbu k testům. Proběhne test z ekonomických a odborných disciplin se stejnou časovou dotací a ve stejných podmínkách, jako budou následně probíhat skutečné přijímací zkoušky na VŠE. Po testech se účastníci přijímacích zkoušek nanečisto dozví výsledky testů, které budou vyhodnoceny stejně jako u skutečných přijímacích zkoušek. V případě zájmu mohou k testům získat zpětnou vazbu.

Děkan odpustí přijímací zkoušku uchazečům o studium, kteří jsou absolventi stejného bakalářského oboru na FPH VŠE v Praze, pokud u přijímaček nanečisto splní podmínky, které jsou dané vyhláškou děkana o přijímacím řízení.

Přijímací zkouška nanečisto se koná ve čtvrtek 2. května 2019 od 14:30 ve Vencovského aule Vysoké školy ekonomické v Praze v budově na Žižkově – Náměstí Winstona Churchilla 4, Praha 3.

Registrace

Registrace bude spuštěna 20. únoraa 2019 a ukončena 29. dubna 2019 (12:00).

Stávající uživatelé InSIS

V sekci Osobní management volíte Přihláška do kurzu. Poté, co se přihlásíte na Vámi vybraný termín (NMS-AM nebo NMS-MNG),  zaplatíte poplatek, Vám budou e-mailem zaslány další informace k organizaci, času zkoušek, atd. Tyto informace budou rozesílány postupně po zaregistrování se.

Noví uživatelé

Odklepněte odkaz do přihlašování do kurzů https://insis.vse.cz/kurzy/index.pl . Poté, co se přihlásíte na Vámi vybraný termín (NMS-AM nebo NMS-MNG), vyplňte všechny požadované osobní údaje i kontaktní adresu. Po úspěšném přihlášení Vám budou garantem PZN zaslány e-mailem (který uvedete při registraci) informace o přístupu do InSIS. Po zaplacení poplatku Vám budou zaslány další informace k organizaci, času zkoušek, atd. Tyto informace budou rozesílány postupně po zaregistrování se.

Účastnický poplatek

Účastnický poplatek činí 600 Kč pro každý jednotlivý termín.

V případě, že registrovaný uchazeč o přijímačky nanečisto nezaplatí účastnický poplatek, nemůže se termínu zúčastnit. Platba v hotovosti na místě není možná. Platba musí být připsána na účet VŠE nejpozději do pondělí 29. dubna 2019 12:00.

Informace k platbě:

Bankovní spojení: Česká spořitelna, a. s.
Pracoviště VŠE v Praze: č. 1828782/0800
IBAN: CZ21 0800 0000 0000 0182 8782
SWIFT: GIBACZPX
Variabilní symbol: 300078

Do poznámky, prosím, uvádějte VŽDY své příjmení (bez diakritiky) a obor skládaných přijímacích zkoušek nanečisto (AM nebo MNG), na které se hlásíte.

Kontakty

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na zdenka.kudlikova@vse.cz