Ladislav Tyll o programu CEMS pro magazín Reportér

Uvažujete o studiu mezinárodního managementu? Pak by vám neměl uniknout rozhovor s akademickým ředitelem programu CEMS na VŠE docentem Ladislavem Tyllem pro magazín Reportér. Vysvětluje v něm detaily ohledně programu Master in International Management/ CEMS, který získal hned několik významných ocenění, a to CEMS School of the Year 2022, ocenění za nejlepší CEMS Club a za nejlepší byznysový projekt v rámci aliance 33 špičkových byznys škol.

„Naši studenti sami očekávají, že vezmeme jen ty nejlepší,“ říká v rozhovoru Ladislav Tyll. „Na rozdíl od jiných oborů zkoumáme i psychologický profil uchazečů, jejich schopnost dostudovat a předpoklady pro budoucí uplatnění v oboru.“

„Jednu z hlavních výhod programu CEMS vidíme v networkingu. Studujete s lidmi, u nichž je velká pravděpodobnost, že v budoucnu dosáhnou úspěchu,“ dodává.

Podle čísel, která si zpracovaly Financial Times, byl plat absolventů tohoto programu po třech letech v posledním zkoumaném období 89 tisíc dolarů ročně, což odpovídá měsíčnímu příjmu v korunách někde mezi 160 a 170 tisíci.

V rozhovoru, který je dostupný zde, se dozvíte o mezinárodním přesahu programu CEMS, o tom, jaké jsou kladeny nároky na uchazeče, nebo jak probíhá přijímací řízení.

Přihlášení do programu Master in International Management/ CEMS

Přijímací řízení probíhá ve dvou kolech, po jejichž absolvování musí vybraní studenti projít Assessment Centrem.

•  1st intake: uzávěrka přihlášek je 28. února 2024
  • 2nd intake: závisí na počtu volných místo po prvním kole, uzávěrka přihlášek je 30. dubna 2024

Více informací o přijímacím řízení naleznete zde.

Ladislav Tyll o programu CEMS pro magazín Reportér