Nový díl podcastu S FPH do zahraničí: Švédsko, Stockholm

Jelikož nám zkouškové pomalu ale jistě klepe na dveře, tak vás dnes čeká k poslechu v LS24 poslední, už patnáctá, epizoda podcastu S FPH do zahraničí. Sezónu jsme se rozhodli zakončit zkušeností studentky z Erasmus pracovní stáže v zahraničí.

Hostem dnešního dílu je Veronika Vojtěchová, studentka bakalářského programu Arts management, která během svého studia vyjela na Erasmus stáž v zahraničí. V ZS23 navštívila Stockholm ve Švédsku, kde absolvovala pracovní stáž v Českém centru. Strávila zde 4 měsíce, během kterých měla možnost nejen získat cenné zkušenosti, ale také poznat zdejší kulturu, lidi a tradice.

V dnešním díle se hlavně zaměříme na to,

• jakou náplň práce v Českém centru očekávat a na co se připravit,
  • jak může vypadat život ve Stockholmu a jaké kulturní šoky Verča zažila,
  • kdy si začít hledat ubytování
  • a jak nákladné je žít ve skandinávské zemi.

Krátké zimní dny, málo sluníčka a pomalejší hygge život. Příjemní lidé, sauny, krásná příroda, fitka, cestování a také třeba ježdění na kole. Na závěr se také dozvíte tipy na výlety a samozřejmě top 3 ze Stockholmu od Verči.

Přejeme všem krásné léto a brzy na slyšenou!

Děkujeme, že už druhý semestr posloucháte náš podcast. Doufáme, že jsme i letos naplnili vaše očekávání v rámci obsahu a hlavně, že byl pro vás přínosný. Bereme si letní pauzu na načerpání sil a inspirace. V září se můžete opět těšit na další dávku Erasmus příběhů od studentů FPH.

Nový díl podcastu S FPH do zahraničí: Švédsko, Stockholm