Přidejte se na kurz Letní školy – Green & Sustainable Ecosystems /10. – 14. června 2024/

Zajímá vás téma udržitelných ekosystémů? Rádi byste se ponořili do oblasti udržitelnosti a získali praktické vědomosti potřebné k prosazování a zavádění udržitelných ekosystémů v dnešním, rychle se měnícím, světě? Přihlaste se na kurz v rámci Summer School – Green & Sustainable Ecosystems.

Kdy? Důležitá data:

• Uzávěrka přihlášek: 1. června 2024
  • Kurz: 10. až 14. června 2024

Cena:

500 EUR (a 3 ECTS k tomu)

Vedoucí kurzu:

• MSc. Natalie Bruder Badie, MIM
  • Tanweer Ali, MA

Popis kurzu:

Green & Sustainable Ecosystems kurz nabízí hluboký vhled do oblasti udržitelnosti, jehož cílem je získat komplexní znalosti o ekologických iniciativách a složitosti ekosystémů. Tento kurz je navržen tak, aby ověřil a zdokonalil vaše schopnosti kritického myšlení, umožnil vám kriticky hodnotit informace a vytvářet, interpretovat a diskutovat o dobře podložených názorech. Prostřednictvím interaktivních přednášek spolu s poznatky odborníků z oboru budete zkoumat environmentální, ekonomické a sociální přínosy udržitelných ekosystémů. Součástí učebního plánu je zapojení do simulační hry MIT Climate Simulation Game, reflexe a různé workshopy, které nabízejí praktické zkušenosti, které zdůrazňují dopad lidských činností na ekosystémy a strategie pro udržitelnost.

Cíl kurzu:

Tento kurz má dva cíle. Zaprvé je cílem kurzu umožnit studentům pochopit základy ekologických iniciativ a složitost ekosystémů jako celku. Pochopení rozmanitosti pohledů a názorů zainteresovaných stran, které se v prostoru udržitelnosti vzájemně ovlivňují.

Zadruhé, kurz je navržen tak, aby studentům umožnil přemýšlet o komplexnosti problémů a rozvíjet schopnosti kritického myšlení, mimojiné i schopnost hodnotit kvalitu informačních zdrojů a schopnost správně interpretovat a diskutovat své názory.

Výuka probíhá v anglickém jazyce.

Přihlásit se
Přidejte se na kurz Letní školy - Green and Sustainable Ecosystems /10. - 14. června 2024/