Přihlašování do vedlejších specializací na ZS 23/24

Vedlejší specializace je důležitou a nezbytnou součástí magisterského studia. Jejím účelem je rozšířit vaši odbornost, a to i do oblastí, které nesouvisejí s hlavní specializací. Přehled aktuálně vypsaných vedlejších specializací naleznete v InSIS. Registrace vedlejších specializací probíhá taktéž v InSIS (Moje studium – Portál studenta – Registrace/Zápisy vedlejší specializace). Fakulta podnikohospodářská vám nabízí 12 vedlejších specializací, vybírat ale můžete z nabídky VS napříč všemi pražskými fakultami.

Studenti, co jsou zapsáni v navazujícím magisterském studiu a nemají ještě vedlejší specializaci

V případě, že už jste zapsáni v navazujícím magisterském studiu, ale ještě nemáte vedlejší specializaci, máte posledních několik dní na to si ji na ZS 2023/24 zapsat, a to do úterý 6. června 2023 do 23:59.

Studenti, kteří začnou studovat navazující magisterské studium od září 2023

Pokud ještě nejste zapsáni v navazujícím magisterském studiu a začátek tohoto studia vás čeká až od zimního semestru 2023/24, tedy od září 2023, pak si můžete vedlejší specializaci na ZS 23/24 registrovat od 15. června 12:00 do 15. srpna 23:59.

Kde najdete více informaci o vedlejškách, co nabízí FPH?

Všechny podstatné informace o vedlejších specializacích nabízených na FPH na jednom místě najdete na webu vedlejsky.cz. Absolventi navíc mají v rámci těchto webových stránek možnost k vedlejším specializacím vkládat hodnocení. Zjistíte tak zpětnou vazbu přímo od těch, kdo už vedlejší specializaci mají za sebou.