Rektorský sportovní den a VŠE narozeniny /26.4. 2023/

Na středu 26. dubna připadá Rektorský sportovní den a nekoná se výuka. Přijďte se tento den zúčastnit turnajů ve fotbale, basketbale, volejbale a dalších kolektivních sportech. Připravena je i vycházka pražskými lesoparky nebo splutí Sázavy. Více detailů k Rektorskému sportovnímu dni najdete zde.

Letos navíc ve středu 26. dubna oslaví VŠE 70. narozeniny

Sejdeme se na kolejích na Jarově a od 16 hodin vypukne bohatý program, který poběží až do 21:30. Budete mít možnost svou fakultu podpořit a reprezentovat v tradičním Souboji fakult, podpořit svého děkana v Souboji děkanů, setkat se se studenty v neformálním prostředí, a to vše s dobrým jídlem, pitím a hudebním doprovodem.

Nebude chybět:

• tradiční souboj fakult v zábavných disciplínách
  • stánky studentských organizací
  • koncerty kapel
  • food trucks
  • beerpong contest
  • krájení velkého dortu
  • chill zone & e-sports arena

Podrobnosti budou postupně zveřejňovány na webu narozeninyvse.cz.

Souboj fakult na Narozeninách VŠE

V rámci Narozenin VŠE se bude konat Souboj fakult, kde mezi sebou budou jednotlivé fakulty bojovat o pohár. Soutěže, hlavolamy, kvízy, beerpong a další pro vás připravily studentské spolky. Zúčastnit se a pomoct svojí fakultě k vítězství může každý. Minulý rok vyhrála fakulta Managementu, tento rok může vyhrát právě naše fakulta!

Na hlavní stage se odehrají 4 velké souboje, a to mezi studentskými senátory, soutěž oblíbených učitelů, siláci a silačky a volba krále a královny. Přijďte zástupce naší fakulty podpořit!

Podívejte se na pozvánku přímo od našeho siláka a naší silačky:

Rektorský sportovní den a VŠE narozeniny /26.4. 2022/