Spouštíme nový projekt Jobeeto

Chcete se seznámit se svým kompetenčním profilem? Zmapovat své preference týkající se firemní kultury? Nebo být osloveni pro vás blízkou firmou?

Spustili jsme novou platformu Jobeeto, která je k dispozici pro všechny studenty VŠE. Portál Jobeeto propojuje kariérní profily studentů a absolventů VŠE se zaměstnavateli za použití moderních technologií. Dá vám tak vědět o příležitostech na pracovním trhu, které by vás neměly minout.

Proč být na Jobeeto?

• Dozvíte se něco o sobě: Poznejte své kompetence skrze simulační hru, získejte doporučení pro svůj rozvoj. Pochopte, jaká pracovní kultura by vám nejlépe vyhovovala.
  • Získáte přehled: Zadejte, kdo jste a co byste chtěli jednou dělat. Uvidíte, co firmy hledají, jak váš profil odpovídá a na co se možná do budoucna zaměřit.
  • Příležitosti si vás najdou: Pokud Jobeeto najde vysokou shodu, dá vám o tom vždy vědět e-mailem. Stejně tak, pokud někdo projeví zájem přímo o vás.

Tak neváhejte a zjistěte více informací na jobeeto.vse.cz.