Vyzkoušejte si Akademii podnikání České spořitelny

Studujete, hlavu máte plnou nápadů a snů a nechybí vám ambice je realizovat? Svého podnikavého ducha můžete ze řetězu pustit i bez titulu, třeba právě teď! V Akademii podnikání získáte praktické zkušenosti, díky kterým budete o krok napřed a zároveň o krok blíž k uskutečnění svého snu. Není na co čekat!

Proč Akademie podnikání?

E-learningová platforma pro zájemce o drobné podnikání

• Vznikla na základě rozsáhlého discovery, díky kterému jsme identifikovali bariéry a demotivátory, které běžné lidi odrazují od podnikání.
  • Přebujelá byrokracie, strach z účetnictví a daní nebo neschopnost sestavit si funkční a srozumitelný byznysplán ve výsledku vedou k rozhodnutí mnohých nezačít podnikat.

Rozhodli jsme se to změnit a poskytnout každému základní informace související se začátkem podnikání, a to interaktivní formou.

Jak vám Akademie podnikání pomůže?

• Obsahuje 15 vzdělávacích modulů, které vás provedou tématy jako první praktické kroky k podnikání, jak oslovit zákazníka, obchodní model aneb na čem bude vaše podnikání vydělávat, právo a další.
  • Celým studiem vás provází podnikatelský plán, který průběžně vyplňujete a roste společně s vámi, navíc po skončení studia je vám k dispozici pro komunikaci s potenciálními zákazníky, obchodními partnery nebo investory.

Součástí jsou praktické nástroje, které mohou podnikatelský start výrazně ulehčit a zjednodušit.

Pro koho je Akademie podnikání?

• Cílovou skupinou jsou všichni, kteří se chtějí v této oblasti vzdělávat a v budoucnu třeba opravdu rozjet svůj byznys.
  • Vzdělávají se v ní studenti, maminky na mateřské, nespokojení zaměstnanci nebo lidé předdůchodového věku.
  • Akademie podnikání je zdarma a je opravdu pro každého!

Spolupráce s VŠE

Česká spořitelna spolupracuje s Vysokou školou ekonomickou v Praze na více frontách, spolupráce s Akademií podnikání probíhá konkrétně v gesci Fakulty podnikohospodářské, Katedry podnikání a byla tak zařazena do vybraných předmětů.

Vyzkoušejte si Akademii podnikání České spořitelny