Zažijte výuku jinak v rámci Inovačního týdne /8.-12.4. 2024/

2024

Workshopy, přednášky, exkurze a zajímavé osobnosti z řad firemních partnerů. To vše vás čeká v rámci blížícího se Inovačního týdne, kdy neprobíhá tradiční rozvrhová výuka. Využijte možnosti načerpat nové informace a inspiraci. V týdnu od 8. dubna do 12. dubna 2024.

Co jsme si pro vás připravili na FPH?

💡Inovační marketingové dopoledne na Fakultě podnikohospodářské VŠE /středa 10.  dubna 2024, RB 211/

Jedná se o již tradičně největší akci FPH, která je otevřena pro studenty všech fakult. V bloku zajímavých přednášek se dozvíte o nejnovějších trendech v marketingu.

• 9.00 – 9.45 Tomáš Preněk (Publicis Groupe): Jak budovat značky v době konvergence human & AI přístupů k tvorbě kreativity
  • 9.45 – 10.30 Lenka Jonáková (Unilever): Jak přinášet úspěšné produktové inovace v éře mikrotrendů
  • 10.30 – 11.15 Ondřej Borovička (Out of Dark): Ven z temnoty (špatných zákaznických hodnocení)
  • 11.15 – 12.00 Petr Handlíř: Jak na milionové obraty z reklamy na Facebooku: třikrát jinak

Na akci se předem registrujte zde.

V případě dotazů se obraťte na uvedené kontaktní osoby.

Všechny akce v rámci inovačního týdne za celou VŠE najdete zde. Pozor, že některé akce jsou určeny pro konkrétní fakulty, předměty či vedlejší specializace. Tato informace by měla být vždy u akce uvedena.

Zažijte výuku jinak v rámci Inovačního týdne /8.-12.4. 2024/