Článek o exkurzi VS Logistika v METRANSu

Studenti vedlejší specializace Logistika – mezinárodní přeprava a zasilatelství měli v březnu možnost navštívit bimodální terminál společnosti METRANS v Praze-Uhříněvsi. Cílem exkurze bylo na vlastní oči poznat to, o čem se hovoří na přednáškách. Nic totiž nemůže nahradit vlastní zážitek a zkušenost.

„Odborná exkurze v METRANSu je pro nás svým způsobem nenahraditelná. Poznat totiž na vlastní oči, a navíc s odborným výkladem, všechny možné druhy a typy kontejnerů včetně způsobů jejich provozu, výhod a nevýhod, manipulací, údržby atd. má pro naše studenty, jako budoucí logistické odborníky, nepopiratelný fatální význam. Proto mají naši studenti exkurze tak v oblibě,“ říká docent Radek Novák, vedoucí Katedry logistiky FPH.

Podrobnosti ohledně průběhu exkurze si můžete přečíst v Dopravních novinách zde nebo v odborném měsíčníku Logistika zde.

Článek o exkurzi VS Logistika v Dopravních novinách