Nový díl podcastu „s FPH o studentských bootcampech“

Blíží se konec prázdnin a my pro vás máme překvapení v podobě speciálního pozdně-letního 😄 dílu podcastu FPH.

Proč se dnešní studenti účastní různých mimoškolních soutěží? Jak na akademické půdě zaujmout studenty pro daný projekt? A jaké to vlastně je pořádat studentský hackathon? O tom všem si povídáme v našem dalším dílu Ze života FPH. Pozvání ke společné debatě přijali Kristýna Minářová a Dana Kováčová ze společnosti Raiffeisen Bank, student programu Management Filip Vánik a absolventka programu CEMS Julie Janáková.

Kristýna a Dana! Spoluorganizátorky Hackathonu na téma Digitální budoucnost, které se rozhodly pod křídly společnosti Raiffeisen bank uspořádat studentskou výzvu v oblasti mobilního bankovnictví pro studenty VŠE. A vy máte tu možnost si vyslechnout jejich povídání o tom, jak naši studenti se svými nápady jednoznačně zabodovali a překvapili nejen porotu.

Absolventka programu CEMS Julie Janáková se s námi podělila o své bohaté zkušenosti ze světa studentských soutěží, protože nejednu challenge se ji už podařilo vyhrát. Dozvíte se tak, proč je důležité nepodcenit výběr členů týmů a co všechno můžete účastí získat.

Filip Vánik, student magisterského programu Management, doplnil naši debatu o vlastní zážitky z role organizátora studentských bootcampů a workshopů. Bavili jsme se o employer brandingu na akademické půdě a jak náročné je nadchnout studenty pro podobné projekty.

Užijte si svět studentských soutěží, hackathonů a bootcampů z různých úhlů pohledu a nechte se inspirovat! Třeba se, ať už do organizace nebo účasti, pustíte příště přímo vy!

Podcast je dostupný ve všech podcastových aplikacích:

Nový díl podcastu "s FPH o studentských bootcampech"