Studentský projekt PaperTime v podnikatelské soutěži Rozjezdy

Rádi bychom se s vámi podělili o další úspěch našich studentů. Studentský projekt PaperTime se umístil na druhém místě ve Středočeském kraji v podnikatelské soutěži Rozjezdy společnosti T-Mobile. Aktuálně probíhá další část soutěže, kde jsou projekty hodnoceny veřejností v podobě online hlasování.

PaperTime založili přibližně před rokem naši studenti Jaroslav Peterka a Egor Nefedov. Jejich záměrem bylo převádět do praxe to, co se učí na FPH, a získat praktické zkušenosti z byznysu. Projekt se ze studentského nápadu překlopil do byznysu, jehož  vizí je nabídnout jedinečný způsob rozvoje kreativity a oživení interiéru v podobě papírových skládaček, které podpoří tvořivost dětí a zároveň slouží jako originální dekorace.

Studentský projekt PaperTime v podnikatelské soutěži Rozjezdy