Zveme na konferenci Staleté rodinné firmy: co se od nich můžeme naučit? /21.4.2023/

Centrum pro rodinné firmy VŠE (CRF VŠE) působící při FPH pořádá konferenci pro členy podnikajících rodin z řad studentů, akademiků i veřejnosti.

Akce Staleté rodinné firmy: co se od nich můžeme naučit? se koná v pátek 21. dubna od 13 hodin na Vysoké škole ekonomické v Praze, v místnosti RB101.

Řečníky konference budou představitelé více než staletých rodinných firem včetně zahraničních hostů. Účast již přislíbili:

• Princ Hubertus von und zu Liechtenstein (26. generace rodu Liechtenstein)
  • Roberto Brazzale (7. generace italské rodiny výrobců sýra)
  • Zuzana Ceralová Petrofová (5. generace výrobce klavírů a pianin)
  • Romana Juklová (5. generací výrobce vánočních ozdob)
  • Adam Kuršel (student FPH VŠE, 5.  generace podnikající rodiny)

Téma dlouhověkosti rodinných firem CRF VŠE zvolilo jako hlavní téma tohoto výjimečného setkání, protože v mnoha českých firmách založených v průběhu 90. let právě nyní dochází k velké generační obměně. Rodiče – zakladatelé předávají své podnikání svým dětem – nástupcům. Cílem konference je proto inspirovat rodinné firmy k hledání cest, jakými je možné udržet podnikatelskou tradici v rodině a dát jim možnost zeptat se těch nejpovolanějších, 100letých rodinných firem.

• Konference je zdarma a prioritně se na ni mohou registrovat rodinní příslušníci podnikajících rodin.
  • Vystoupení zahraničních hostů bude tlumočeno do češtiny.
  • Program konference je vhodný jako společný zážitek nastupující i starší generace podnikatelů.

Program a registrace ZDE