Informace o ubytování na koleji

Všechny informace k ubytování na koleji VŠE najdete v Harmonogramu pro podávání žádostí o ubytování na kolejích VŠE v ak. roce 2021/2022.

Pro prváky je postup podrobně popsán v Příručce pro prváka. Níže najdete shrnutí hlavních kroků pro prváky v případě zájmu o ubytování na koleji VŠE v ak. roce 2021/2022:

1. Absolvovat zápis do studia na VŠE a získat přihlašovací údaje (uživatelské jméno a heslo do InSIS).
  2. Podat online Žádost o ubytování do ubytovacího systému ISKAM do pořadníku VŠE Praha studenti 2021/2022 – students 2021/2022. Důležité upozornění: Podání žádosti je možné až druhý den po zápisu ke studiu na VŠE, protože pro přihlášení do ISKAMu potřebujete uživatelské jméno a heslo do informačního systému VŠE (InSIS).
  3. Uhradit rezervační kauci 5000 Kč dle harmonogramu bod II.
  4. Vybrat si pokoj, terminář přidělování pokojů zde.
  5. Vyčkat na výsledek zpracování Žádosti o ubytování:
    • Informace o stavu Žádosti a následně o přiděleném konkrétním bloku a pokoji je zpřístupněna zde.
    • Informace k nastěhování naleznete zde.

Manuál na práci v ISKAMu je dostupný na stránkách SÚZ.