Video vedlejší specializace Projektový management

Naučte se řídit projekty. Stále více organizací zavádí projektový management nebo zcela přechází na projektově řízenou organizaci.

Cílem vedlejší specializace Projektový management je předat studentům v praxi žádané znalosti, vybavit je metodami, technikami a nástroji a rozvinout jejich dovednosti, které jsou potřebné k řízení projektů v praxi. Studenti v rámci VS řeší týmově reálné projekty, příklady, případové studie i virtuální projekty, a dále se zapojují formou projektové praxe ve vybraných organizacích. Na hodinách mají možnost pracovat a diskutovat s projektovými manažery a s dalšími experty z praxe a jsou v úzkém kontaktu se zástupci a členy asociací projektového řízení působícími v ČR.

Absolventi této vedlejší specializace mají bezprostřední a široké uplatnění na různých pozicích napříč obory a hospodářskými sférami a to na pozicích člena projektového týmu, vedoucího projektové skupiny, projektového manažera, metodika řízení projektů, vedoucího projektové kanceláři.

Více informací k VS zde.