Zveme vás na Absolventský večer VŠE 2018 /10.11./

10. listopadu
2018

Rádi byste si zavzpomínali na vaše studentská léta v prostorách VŠE? Potkali se se spolužáky nebo s akademickými pracovníky napříč fakultami? Pak nám dovolte pozvat vás na Absolventský večer konající se v sobotu 10.11. od 17h v prostorách areálu VŠE na Žižkově.

Součástí programu bude mimo jiné koncert kapely Support Lesbiens a vystoupení Symfonického orchestru VŠE. V rámci panelové diskuze bude hovořit paní rektorka VŠE i děkani jednotlivých fakult nebo můžete zajít na tzv. dezert s děkanem, kdy si zájemci budou moci v neformální atmosféře popovídat s vedením fakulty, kterou studovali. Na závěr večera k poslechu i tanci zazní hity 80. a 90. let.

Více o programu a registraci najdete v aktualitách na webu VŠE nebo na stránce absolventskyvecer.vse.cz.