Akademičtí pracovníci a studenti reprezentovali poprvé svou fakultu na Run Czech O2 Pražské štafetě 2018

Mezikatedrální týmy mohou být začátkem solidní každoroční tradice naší fakultyDíky patří nejen přímým účastníkům akce (pro některé to bylo náročnějším proběhnutím, jiní zahájili běh pokřikem „morituri te salutant“), ale především děkanovi prof. Ivanu Novému, který akci zaštítil, proděkanovi prof. Jindřichu Soukupovi, který akci za FPH organizoval, doc. Jiřímu Patočkovi, který zajistil kreativní potisk běžeckých trikotů, které symbolizují elitní fakultu světového formátu. Také děkujeme za podporu všem, kteří fandili na místě nebo z pohodlí domova. Přímý přenos závodu i jeho záznam lze sledovat na sportovním kanále O2.
Team 1 celkové pořadí 653/823
Jindřich Soukup
Stanislav Háša
Jan Mareš
David Anthony Procházka

Team 2 celkové pořadí 563/823
Jana Bělochová
Jan Bartoníček
David Beran
Ondřej Dvouletý

Na ročník 2019 zveme zástupce všech kateder FPH a sportovně i nesportovně založené studenty. All runners are beautiful.