Arts management obsadil 7. místo v žebříčku Eduniversal

Studijní program Arts management vyučovaný na Fakultě podnikohospodářské se umístil na 7. místě v Best Masters Ranking, v rámci kterého každoročně Eduniversal hodnotí nejlepší světové univerzity. Umístil se po boku takových škol jako SDA Bocconi School of Management či HEC Paris. Ve střední a východní Evropě nemá konkurenci. Oproti loňskému žebříčku si program polepšil o 4 příčky.

První místo žebříčku obsadila italská SDA Bocconi School of Management. Na druhém místě je Erasmus University Rotterdam School of History Culture and Communication a třetí místo obsadila portugalská Faculty of Human Sciences – Universidade Católica Portuguesa.

Arts management se zaměřuje na výuku managementu, marketingu, médií, ekonomiky kultury, které kombinuje s kulturně zaměřenými předměty. Jeho ambicí je vzdělávat studenty tak, aby mohli zastávat vedoucí pozice v komerční, neziskové i státní správě.

Eduniversal je globálním leaderem v oblasti hodnocení kvality vysokoškolského vzdělání. Každoročně jeho žebříčky využijí více než 4 miliony studentů po celém světě. Eduniversal hodnotí obory ve třech oblastech – reputace programu, platové podmínky absolventů a studentská spokojenost.

Žebříček Eduniversal Best Masters Ranking 2021 je k dispozici zde.

Arts management obsadil 7. místo v žebříčku Eduniversal