Blíží se termín pro podání přihlášky do programu CEMS /28. února 2021/

Staňte se součástí globální sítě profesionálů, získejte mezinárodní zkušenosti a absolvujte semestr v zahraničí na některé z nejlepších byznys škol světa. Staňte se CEMSie!

Magisterský program Master in International Management/CEMS vyučovaný v angličtině na VŠE je určen studentům, kteří chtějí odstartovat svou kariéru v mezinárodním prostředí, nebojí se výzev a zajímají se o společenský přesah manažerského rozhodování.

CEMS je globální strategická aliance 34 špičkových byznys škol a téměř 70 korporátních partnerů. Absolventi získají kromě českého magisterského titulu Ing. také mezinárodně uznávaný certifikát CEMS MIM, Master in International Management.

Na podání přihlášky v rámci prvního kola mají uchazeči už jen jeden měsíc, tedy do 28. února 2021.

Jednotlivé kroky pro podání přihlášky včetně instruktážního videa najdete na webu cemsmim.vse.cz.

Klíčové charakteristiky programu CEMS

1. Akademická excelence
    Kurikulum i kvalita výuky mají v rámci CEMS Aliance jasně stanovená pravidla a požadovanou úroveň a jsou pravidelně monitorovány.

2. Mezinárodní rozměr
    Nedílnou součástí kurikula jsou semestr v zahraničí strávený na vybrané partnerské univerzitě a zahraniční stáž.

3. Networking
    Studenti programu CEMS získají možnost začlenit se do rozsáhlé mezinárodní sítě profesionálů z celého světa.

4. Praktická zkušenost
    V rámci kurzů a seminářů studenti řeší reálné projekty ve spolupráci s vybranými korporátními partnery.

5. Společenský rozměr
    Součástí akademického roku CEMS je řada kulturních i odborných událostí, které nabízejí prostor k dalšímu navazování kontaktů.

Blíží se termín pro podání přihlášky do programu CEMS /28. února 2021/