CEMS V4 konference se vrací do Prahy a bude větší než kdy jindy /9.-12.4. 2024/

2024

Očekávaná konference CEMS V4 se vrací do Prahy, a to ve dnech 9. až 12. dubna 2024. Akce, kterou každoročně pořádají studenti z členských univerzit aliance CEMS z regionu Visegrádské čtyřky, bude dosud největší v historii – zúčastní se jí víc než 180 účastníků z 19 CEMS Clubů z 21 zemí a čtyř kontinentů.

CEMS V4 konference nabízí jedinečnou kombinaci profesního rozvoje a volnočasových aktivit. Tématem letošního ročníku je DATA UNIVERSE. První den je na programu panelová diskuze a networking, ve čtvrtek následují workshopy a večeře, v pátek se konají rozhovory a závěrečné gala, na které navážou večírky.

Účastníci budou mít příležitost zapojit se do spolupráce s předními korporacemi prostřednictvím Skill seminářů, panelových diskusí a rozhovorů s jejich firemními partnery. Vedle networkingu a pestré škály aktivit určených k profesnímu růstu bude hodně prostoru i pro zábavu. Hlavně návštěvníci ze zahraničí se budou moci ponořit do bohaté historie, kultury a pulzujícího nočního života v Praze, v plánu jsou i prohlídky města, aby pro ně konference byla skutečně nezapomenutelný zážitek.

Mezi hrdé sponzory konference V4 2024 patří společnosti HILTI, Coca-Cola HBC, L’Oréal, Procter & Gamble, Google, Accenture, Kearney, BCG a Asahi.

Univerzity z CEMS aliance z regionu Visegrádu pořádají konferenci na střídavé bázi. Naposledy se konala v Praze v roce 2020, tehdy ji ale značně omezila pandemie covidu19. V roce 2022 ji hostovala SGH Warsaw School of Economics a v následujícím roce Corvinus University v Budapešti, kde se jí zúčastnilo zhruba 50 studentů. Letošních více než 180 očekávaných účastníků je tedy nebývale vysoký počet.

Kudos pro naše studenty CEMSu, kteří akci organizují. Více informací o týmu a konferenci najdete na instagramovém účtu CEMSV4Conference.

CEMS V4 konference se vrací do Prahy a bude větší než kdy jindy /9.-12.4. 2024/