Článek o firmě ArtMoment studentů FPH ve Forbes

Firma ArtMoment původně vznikla jako studentský projekt Poliny Burkové, Egora Nefedovova a Jaroslava Kevina Peterky. Tato trojice studentů FPH během pandemie přemýšlela, jak naložit s volným časem. A i když ani jeden z nich není umělec, začali pořádat zážitkové večery malování.

„Během pandemie jsme v karanténě najednou měli spoustu volného času a přemýšleli jsme, co s ním. Já jsem zároveň podobný koncept uměleckého večera kdysi zažila v zahraničí, v Česku jsem ale nic podobného nenašla,“ vzpomíná Polina na zrod prvotního nápadu.

Jejich zážitek si dodnes vyzkoušelo už přes deset tisíc lidí a obratem tento rok cílí na sedmnáct milionů. Najdete je už ve čtyřech českých městech a v celkem dvanácti podnicích.

O cestě od nápadu až k prosperující firmě a o tom, co s ArtMomentem plánují dál, se více dočtete v článku ve Forbes zde.

Článek o firmě ArtMoment studentů FPH ve Forbes