David Říha získal už potřetí ocenění „Pedagog roku“

V rámci Akademického pléna 15. března 2022 byla i letos paní rektorkou udělována cena „Pedagog roku“. Za Fakultu podnikohospodářskou získal už potřetí toto ocenění David Říha. Ocenění „Pedagog roku“ udělila rektorka jednomu učiteli z každé fakulty na základě návrhu děkanů, který vycházel z hlasování studentů v rámci celoškolské ankety v InSIS.

Ing. David Říha, Ph.D. působí na Katedře marketingu FPH. Vyučuje např. Marketing 1, Rozvoj obchodních a vyjednávacích schopností a vedlejší specializaci Sales Management. Praktické zkušenosti v oblastech obchodu a marketingu získal na manažerských postech národních i mezinárodních společností a poradenskou činností. Od roku 2018 je členem Akademického senátu VŠE. Mimo to je také členem České marketingové společnosti.

Gratulujeme!

Na oceněné pedagogy z ostatních fakult se můžete podívat zde.

David Říha získal už potřetí ocenění "Pedagog roku"