Den otevřených dveří VŠE /19.12. 2023/

19. prosince 2023 otevře VŠE své dveře všem zájemcům o studium. Dorazit můžete od 9 do 14 hodin do Rajské budovy v areálu VŠE na Žižkově (nám. W. Churchilla 1938/4, 130 67 Praha 3 – Žižkov).

Čeká vás pestrý program:

• přednášky fakult,
  • prohlídky školy se staršími studenty,
  • informace o možnosti studia v angličtině,
  • soutěž o iPhone,
  • prezentace studentských organizací,
  • fotokoutek a mnoho dalších aktivit.

Věříme, že si najdete čas přijet do Prahy a navštívit nás osobně. Pokud by vám to ale časově nevycházelo, chystáme pro vás i online vysílání. FPH se v živém vysílání představí od 10 hodin. Více zde.

Všechny informace kde Dni otevřených dveří VŠE můžete najít zde.

Co jsme si pro vás připravili na Fakultě podnikohospodářské?

1) Prezentace bakalářského a navazujícího magisterského studia na stánku fakulty v atriu Rajské budovy

Přijďte se zeptat na vše, co vás zajímá, současných studentů a zástupců fakulty.

2) Prezentace FPH pro zájemce o bakalářské studium v místnosti RB 212
  • pro zájemce o bakalářský program Podniková ekonomika a management – od 9:00, 11:00 a 12:00
  • pro zájemce o bakalářský program Arts management – od 10:00

3) Doprovodný program v místnosti RB 115

Současné trendy v marketingové komunikaci a jejich využití v praxi

Lektor: Ing. Michaela Dvořáková
Čas: 10:00 – cca 10:30

Chcete se dozvědět více o současných trendech v marketingové komunikaci? Chcete zjistit, jak je lze využít v praxi? Pak je tato přednáška pro vás to pravé!

V rámci přednášky se zaměříme na následující trendy:

• AI (umělá inteligence) – jak AI pomáhá personalizaci reklamy a automatizaci marketingových procesů.
  • AR (augmentovaná realita) – jak AR umožňuje vytvořit poutavý a interaktivní zážitek pro zákazníky.
  • Influencer marketing – jak influencer marketing může pomoci oslovit cílovou skupinu a zvýšit důvěru v značku.
  • Sociální sítě – jak sociální sítě mohou pomoci oslovit širokou cílovou skupinu a vybudovat si vztahy se zákazníky.
  • 3D reklama – jak 3D reklama umožňuje zákazníkům vidět produkt nebo službu v trojrozměrném prostoru, což jim může pomoci lépe si ho představit a pochopit jeho vlastnosti.

Přednáška bude interaktivní a bude obsahovat praktické příklady využití jednotlivých trendů.

Workshop Jak vědomě prožívat přítomnost a být víc pozorný díky metodě všímavosti (mindfulness)

Lektor: Ing. Zuzana Mráčková
Čas: 11:00 – cca 11:30

Naše životní tempo se neustále zvyšuje, máme spoustu aktivit, povinností, možností a někdy je toho všeho na nás zkrátka moc. Často zapínáme autopilota a věci děláme jakoby mimoděk a nevěnujeme činnostem, rozhovorům ani našim pocitům plnou pozornost. Mindfulness nabízí cestu k většímu porozumění naší mysli, emocím a vlastnímu tělu. Workshop se zaměří na praktické techniky mindfulness, které vám pomohou vědomě prožívat přítomnost se vším, co s sebou přináší.

Den otevřených dveří VŠE /19.12. 2023/