Den otevřených dveří VŠE /20.12. 2022/

Uvažujete o studiu na VŠE? Pak si nenechte ujít Den otevřených dveří na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde zjistíte, co obnáší studium a jaký je u nás studentský život.  Čeká vás pestrý program: přednášky fakult, prohlídky školy se staršími studenty, informace o možnosti studia v angličtině, soutěž o iPhone, prezentace studentských organizací, fotokoutek a mnoho dalšího.

Vše vypukne v úterý 20. prosince od 9:00.

PREZENČNĚ:

Kde: areál VŠE Žižkov, nám. Winstona Churchilla 4, 130 67 Praha 3 – Žižkov

Kdy: 20. 12. 2022, 9 – 14 hodin

V čase mezi 9 a 14 hodinou se za námi můžete zastavit na stánku v atriu Rajské budovy a zeptat se na cokoli, co vás ke studiu na Fakultě podnikohospodářské zajímá.

Prezentace fakulty v posluchárně RB212 (1. patro Rajské budovy)

• Zájemci o bakalářské studium: v časech od 9, 11 a 12 hodin vám představí naši fakultu sám pan děkan profesor Jiří Hnilica. Jak to bude s přijímacím řízením, vám řekne proděkanka pro pro pedagogickou činnost docentka Hana Mikovcová. Pro zájemce o studijní program Arts management bude určena přednáška od 10 hodin, kam dorazí vedoucí Katedry arts managementu docent Jiří Patočka.
  • Zájemci o navazující magisterské studium: přednáška v čase od 13 hodin

ONLINE:

Nemůžete přijít? Nic se neděje, s naší fakultou, studijními programy a přijímacím řízením se můžete seznámit i v rámci online streamu, a to v čase 9:20 až 9:40.

Těšit se můžete na pana děkana profesora Jiřího Hnilicu a na dvě studentky, které vás seznámí s programy Podniková ekonomika a management a Arts management.

Odkaz bude zveřejněn v den akce zde.

Těšíme se na vás!

Den otevřených dveří VŠE /20.12. 2022/