Den otevřených dveří VŠE se letos uskuteční online /21. 12. 2020/

21. prosince
2020

Online den otevřených dveří VŠE se uskuteční v pondělí 21. prosince 2020 od 14 do 18 h. A nebude na něm samozřejmě chybět ani Fakulta podnikohospodářská, na kterou přijde řada v 15:25. Den otevřených dveří bude možné sledovat na tomto webu.

Zástupci naší fakulty spolu se současnými studenty přiblíží zájemcům o studium podmínky přijímacího řízení, jednotlivé studijní programy, výuku i studentský život. Prostor bude také na dotazy, pro tyto účely bude k dispozici během online přenosu a krátce po něm chat. Studenti nepřijdou ani o prohlídku kampusu či informace o studentských kolejích a možnostech studia v zahraničí.

Podrobnosti k průběhu dne otevřených dveří VŠE včetně kompletního programu jsou k dispozici na dod.vse.cz.

Těšíme se na vás!