Dne otevřených dveří na FPH se zúčastnilo přibližně 600 zájemců o studium

V pátek 31. ledna 2020 proběhl ve Vencovského aule a přilehlých prostorách Den otevřených dveří Fakulty podnikohospodářské. Zájemci o bakalářské i magisterské studium se během něj měli možnost setkat s vedením fakulty, které bylo reprezentováno děkanem prof. Ing. Ivanem Novým, CSc., proděkankou pro pedagogickou činnost doc. Ing. Hanou Mikovcovou, PhD., a proděkanem pro spolupráci s praxí a PR doc. Ing. Miroslavem Karlíčkem, PhD. Akce se navíc zúčastnil i Mgr. Mario Kubaš, Ph.D., který potenciálním studentům přednesl možnosti studia oboru Arts management. Ten nejen díky svému 11. místu v žebříčku Eduniversal získává na stále větší popularitě.

Uchazeči měli zároveň možnost diskutovat i se současnými studenty fakulty, zúčastnit se prohlídky školy nebo si zahrát soutěž o ceny. Odhadujeme, že celé události se zúčastnilo přibližně 600 zájemců o studium na Fakultě podnikohospodářské.