Exekutivní kurz – Mistrovství inbound marketingu /15. 5./

15. května
2019

Jak využít vztahy s obchodními partnery k tomu, abyste podpořili návštěvnost vlastního webu? Víte, po čem vyhledávače touží? Seznamte se s oficiálními pravidly pro webmastery a zvyšte návštěvnost webu bezpečnou cestou. Fakulta podnikohospodářská ve spolupráci s katedrou podnikání pro vás připravila kurz Mistrovství inbound marketingu, který vám pomůže vytvořit silnou působnost na internetu pro vaše podnikání.

Kurzem vás provede Ing. Jan Mareš, člen Katedry podnikání VŠE v Praze, který ve světě online marketingu působí od roku 2004 a mimo jiné je zakladatel marketingové agentury WhiteHat, s.r.o., majitel webů a podobných entit. Specializuje se zejména na SEO a inbound marketing.

KDY? Ve středu 15. 5. od 9:00

KDE? V Rajské budově VŠE, místnost RB436

Přihlašování a další informace v odkazu.

Komu je kurz určený?

Marketingovým manažerům zodpovědným za online kanály, stejně jako podnikatelům, kteří potřebují sami provádět marketingové aktivity. Během kurzu se naučíte řídit tvorbu obsahu, zlepšit viditelnost ve vyhledávačích a získat návštěvnost díky inbound marketingu a linkbuildingu. Poznáte, jak přeměnit návštěvníky na zákazníky prostřednictvím e-mailových kampaní a v neposlední řadě jak měřit úspěch svých kampaní.

Čím se bude kurz zabývat?
  • Jak vytvořit persony a jak je používat v marketingu
  • Principy inbound vs. outbound marketing
  • Jak používat inbound marketingové nástroje Ahrefs, Majestic a Moz
  • Jak provádět manuální oslovování za účelem linkbuildingu
  • Jak vytvořit akční plán pomocí modelu See-Think-Do-Care
  • A mnoho dalších odpovědí.