Exekutivní kurz – Mistrovství inbound marketingu /4. 9./

TIP #4: Registrace do katalogů jako jediný způsob získávání zpětných odkazů? Pojďme se podívat na desítky možností linkbuildingu, o nichž jste dost možná ani nevěděli, že existují. 

Fakulta podnikohospodářská ve spolupráci s katedrou podnikání pro vás připravila kurz Mistrovství inbound marketingu, který vám pomůže vytvořit silnou působnost na internetu pro vaše podnikání. Kurzem vás provede Ing. Jan Mareš, člen Katedry podnikání VŠE v Praze, který ve světě online marketingu působí od roku 2004 a mimo jiné je zakladatel marketingové agentury WhiteHat, s.r.o., majitel webů a podobných entit. Specializuje se zejména na SEO a inbound marketing.

KDY? Ve středu 4. 9. 2019 od 9:00

KDE? V Rajské budově VŠE, místnost RB 436

Přihlašování a další informace v odkazu.

Komu je kurz určený?

Vám všem, kdo potřebujete spravovat a realizovat marketingové kampaně a zlepšit si přehled o tom, jak se tvorba obsahu a inbound marketingu týká viditelnosti ve vyhledávačích, a jak je lze integrovat do e-mailových kampaní. Kromě toho je tento kurz vhodný pro všechny marketéry, kteří usilují o dobrou návratnost investic. Poznáte, jak přeměnit návštěvníky na zákazníky prostřednictvím e-mailových kampaní a v neposlední řadě jak měřit úspěch svých kampaní.

Čím se bude kurz zabývat?
  • Jak vytvořit persony a jak je používat v marketingu
  • Principy inbound vs. outbound marketing
  • Jak používat inbound marketingové nástroje Ahrefs, Majestic a Moz
  • Jak provádět manuální oslovování za účelem linkbuildingu
  • Jak plánovat a provádět e-mailové kampaně v MailChimp
  • A mnoho dalšího.