Exkurze VS Logistika v Lidlu v článku v magazínu Logistika

Na začátku října se studenti vedlejší specializace Logistika – mezinárodní přeprava a zasilatelství společně s členy Klubu mladých logistiků vydali do Buštěhradu u Kladna. Měli tam jedinečnou příležitost nahlédnout do světa moderní logistiky, režimů skladování a udržitelného podnikání v ekologickém logistickém centru, které patří hlavnímu partnerovi Katedry logistiky společnosti Lidl. Na akci se rovněž podíleli odborníci ze společnosti CHEP, která je rovněž firemním partnerem Katedry logistiky.

Zástupci obou partnerů účastníkům prohlídky během úvodní přednášky popsali, jak se v jejich praxi uplatňují nové logistické trendy a technologie, a dále je doprovázeli po celou dobu exkurze a doplňovali další informace přímo o buštěhradském skladu Lidlu.

Co všechno měli studenti možnost v logistickém centru Lidlu vidět a zažít, se dočtete v článku v magazínu Logistika zde.

Exkurze VS Logistika v Lidlu v článku v magazínu Logistika