Fakulta podnikohospodářská otevírá program Doctor of Business Administration (DBA)

Program DBA je „profesní doktorát“, jehož hlavní charakteristikou je získání hlubokých znalostí a využití principů vědecké práce, zejména vědecké metodologie výzkumu pro řešení komplexního problému firmy či hospodářské praxe.

Program je určen pro manažery s minimální praxí 5 let (ve výjimečných případech 3 roky), z toho alespoň část v manažerské pozici, a odborníky z praxe, kteří při řešení praktických problémů potřebují využít zásady aplikovaného manažerského výzkumu.

Program je realizován v anglickém jazyce a je ukončen získáním titulu a diplomu DBA VŠE. Předpokladem pro vstup do programu je i vysokoškolské vzdělání magisterského stupně nebo titul MBA.

Jedná se o náročný program, kombinující prezenční výuku s její on-line formou, a to v rozsahu min. 112 hodin výuky, pravidelné konzultace se školitelem a business mentorem v průběhu 3 let, a samostatnou tvůrčí práci při řešení problémů, a to v rozsahu cca 1000h.

Podrobnosti naleznete zde.