Fakulta podnikohospodářská podepsala smlouvu o magisterském Double Degree programu s francouzskou NEOMA Business School

Dohoda o novém double degree programu, tentokrát mezi Fakultou podnikohospodářskou při Vysoké škole ekonomické v Praze a francouzskou NEOMA Business School, byla podepsána 28. srpna 2020.

Tento double degree program, vyučovaný v anglickém jazyce na VŠE i NEOMA Business School, je otevřen všem zájemcům z řad studentů magisterského programu Master in Management (MIMG) na VŠE a programu Master in Management (MIM) na NEOMA Business School. Studenti tohoto programu tak vždy stráví první rok studia na své domovské univerzitě a druhý na univerzitě hostující. Každá škola může v rámci programu vyslat až 5 studentů za jeden akademický rok. Po splnění všech studijních náležitostí obou institucí pak absolvent programu obdrží dva magisterské diplomy.

Dle The Economist se NEOMA Business School se svým magisterským Master in Management (MIM) programem řadí celosvětově na 19. místo, mezi francouzskými “Grande Ecole” programy pak na místo 4. Mezinárodní žebříček ‘Masters in Management 2019’ deníku Financial Times ji vyhodnotil jak jednu z 10 nejlepších byznys škol ve Francii. NEOMA Business School je rovněž držitelkou tzv. Triple Crown (AACSB, EQUIS, and AMBA) akreditace.

Pro více informací o studio double degree programu se obracejte na koordinátorku programu Master in Management (MIMG) na VŠE.