Fakulta podnikohospodářská podepsala smlouvu o magisterském Double Degree programu se švýcarskou ZHAW School of Management and Law

S potěšením oznamujeme nový přírůstek k nabízeným Double Degree programům! A to mezi Fakultou podnikohospodářskou Vysoké školy ekonomické v Praze (FPH) a jednou z nejlepších obchodních škol ve Švýcarsku, ZHAW.

Od akademického roku 2022/2023 bude tento nový double degree program, vyučovaný v anglickém jazyce na FPH VŠE i ZHAW School of Management and Law, otevřen všem zájemcům z řad magisterského programu Master in Management (MIMG). Studenti tohoto programu tak vždy stráví první rok studia na své domovské univerzitě a druhý na univerzitě hostující. Každá škola může v rámci programu vyslat až 5 studentů za jeden akademický rok. Po splnění všech studijních náležitostí obou institucí pak absolvent programu obdrží tyto dva magisterské diplomy:

VŠE: Master in Management
ZHAW: Master of Science (MSc) in International Business

>> V případě zájmu se neváhejte podívat na stránku Double Degree programů, kde najdete více informací o přijímacím řízení a podmínkách.

Fakulta podnikohospodářská podepsala smlouvu o magisterském Double Degree programu se švýcarskou ZHAW, School of Management and Law