Fakulta podnikohospodářská představuje projekty zaměřené na prváky

Fakulta podnikohospodářská připravila od nového semestru řadu změn, které mají pomoci především studentům prvních ročníků v hladkém průchodu studiem na fakultě.

Jedním z již dříve představených projektů je povinný kurz 33F100 Úvod do studia. Ten se zaměří nejen na seznámení s fakultou a oborem, který si student vybral, ale také na další možnosti a příležitosti, které fakulta přináší nad rámec běžného studia. Základním cílem předmětu je pomoci novým studentům fakulty s přechodem ze střední na vysokou školu s důrazem na definování studijních i etických principů fakulty. Kurz proběhne blokovou formou v termínu od 11. do 13. září v prostorách VŠE na Žižkově a na Jižním Městě.

Další novinkou je program „Parťák“. Přináší jej skupina studentů fakulty s názvem „Studujeme FPH“, která má za cíl podpořit studenty prvních ročníků v začátcích jejich studia a zároveň jim umožnit propojení se staršími studenty. Jako parťák tak stávající student fakulty dostane začátkem semestru na starost nováčka, kterému bude pomáhat s nejrůznějšími aspekty studia VŠE. Zájemci se mohou registrovat tady. Přihlašování studentů prvních ročníků pak probíhá prostřednictvím formuláře zde. Bližší informace o programu jsou k nalezení na facebookové stránce Studujeme FPH.

Se začátkem semestru vám představíme i další novinky, mezi které patří např. nový web nebo videa. Sledujte nás proto na oficiálních stránkách fakulty fph.vse.cz, na Facebooku, ale nově třeba i na Instagramu, aby vám už nic neuteklo.