Fakulta podnikohospodářská uzavřela smlouvu o spolupráci se společností OKsystem a.s.

OKsystem a.s. se stal novým partnerem Fakulty podnikohospodářské a současně hlavním partnerem Katedry personalistiky. Smlouvu o 3leté spolupráci stvrdili svým podpisem před začátkem akademického roku 2022/2023 děkan fakulty prof. Ing. Jiří Hnilica, Ph.D. a Ing. Vítězslav Ciml, ředitel společnosti OKsystem.

OKsystem a.s. je přední česká softwarová společnost s mezinárodní působností, která už 32 let drží krok s vývojem technologií a zaujímá významnou pozici na českém IT trhu. Dodává software do soukromých firem i veřejné správy. Její produktová řešení pro HR a bezpečnou komunikaci patří mezi nejlepší na trhu.

Předmětem dohody je i užší spolupráce s Katedrou personalistiky především v oblasti digitalizace personálních procesů, vedení HR agendy v digitálním prostředí a vlivu digitalizace na kulturu firem.